bobo - ciąża

Kuroniowa – Plus Jeden!

Wrzesień 20, 2015

DSC_0380

Zmiany były nieuchronne. Nosiliśmy się z zamiarem stworzenia dwóch niezależnych stron już od pewnego czasu… tylko jak zawsze brakowało nam energii, chwili i możliwości, aby to wszystko ogarnąć. Paradoksalnie, w momencie gdy okazało się, że rośnie nam Junior – doba zaczęła się nam rozciągać o kolejne godziny.Pomimo upałów, które doświadczyły nas w pierwszych miesiącach ciąży, energii przybywało!

Na szczęście! bowiem o tym, że pojawi się nowy, młody Człowiek w rodzinie dowiedzieliśmy się w trakcie samodzielnego remontowania salonu. Tu szpachla, tam gładź, tu wiertarki i pełno kurzu… a lekarz stwierdził „brawo udało wam się!”. Nie było tak, że nie planowaliśmy. W pełni świadomie podjęliśmy radosne działania w tym kierunku, jednak w najbardziej optymistycznych planach nie sądziliśmy, że uda się… ekhm… OD RAZU 😉

Wakacje więc były mniej zabawowe – zamiast szprycerków i bąbelków było bardzo dużo niesłodzonej lemoniady, a za przekąskę robiła zimna kiszona kapusta. Obecnie już prawie nam minął 5ty miesiąc, więc powoli ale do przodu. Także i z projektami internetowymi! (choć to nie jedyna niespodzianka, którą wspólnie z Jaśkiem szykujemy!)  W związku z tym, że przewartościował się nasz świat, na mojej stronie postanowiłam, że będzie troszeczkę bardziej osobiście…A co będzie na stronie?

  •  porady (moje, osobiste, kulinarne i nie tylko. Jak wspomniałam, świat mi się lekko zmienił – więc postaram się, aby tematyka choć trochę była dostosowana dla ciężarnych. Wybaczcie. Zrozumcie, proszę)
  • przepisy (nie tylko słodkie)
  • polecane fajne rzeczy ciążowe,
  • sprawdzone miejsca i produkty…

Jeżeli coś mi przyjdzie do głowy, to pewnie wyjdzie „w praniu”.

Póki co, powolutku zaczynamy. Stay tuned!

Wasza Kuroniowa

 

Dodaj komentarz