Kuroniowa

Cudownie dobre codzienne przyjemności.

Grudzień 20, 2016
Zima za oknami, pora dać sobie odetchnąć… Czas więc na małe przyjemności 🙂 Zainspirowana raportem przygotowanym przez #MüllerPolska, pokażę Wam mój idealny sposób na cudownie dobre codzienne przyjemności. A Wy pokażecie mi swój! OK?
 
Wklejcie proszę w komentarzach pod postem na moim facebooku zdjęcia, pokazujące Wasz patent na odskocznię – coś, co robicie tylko dla własnej przyjemności! Kiedy macie czas dla siebie i chcecie się zrelaksować – co Wam w tym pomaga? Dziewczyny, czas pomyśleć chwilę tylko o sobie 🙂
 
Ja obiecuję, że obejrzę wszystkie fotki, a najlepsze nagrodzę małym co nieco. Czym? Nieprzyzwoicie pysznym zapasem nowego #CremeauChocolat, prosto od #MüllerPolska. W zwycięskim zestawie uświadczycie zapas doskonałych (mają autentycznie intensywny smak i taką jedwabistą konsystencję… mmm) deserów, które są połączeniem prawdziwej czekolady i gęstych sosów o smaku: orzecha laskowego, czekolady oraz pistacji. Przyznaję się bez bicia, ja je uwielbiam! Np. wieczorem do książki, przy cudownie relaksującej muzyce.
Konkurs trwa do 24 grudnia 🙂 Wyniki ogłoszę po Świętach.

Dodaj komentarz